درباره ما

اسپاتنا توسط ابوالفضل دانش در سال ۲۰۰۷ بنا نهاده شده، این خانواده ­ی رسانه ای شامل بیش از ۲۰ متخصص از پیشینه های گوناگون با پوشش هر جنبه ای از تولید چند رسانه ای، طراحی خلاق، ارتباطات، توسعه دیجیتال و بازاریابی دیجیتال است.

با نشان دادن روحیه کارآفرینی و رهبری بنیانگذار شرکت، ما از لحظه­ ی تاسیس رو به پیشرفت بوده ایم. به لطف مشتریانمان در دو کشور امارات متحده و ایران ، تیم چندملیتی و سراسری ما تمامی تولیدات خود را با ترکیبی از دیدگاه­های داخلی و تفکر جهانی خلق نموده است.

به عنوان یکی از آژانس­ های تماما یکپارچه ، ما باور داریم که میتوان داستان شما را با عبور از مرزهای خلاقیت به واقعیت بدل نماییم.

باور داشتن به آنکه ارتباط میان برندها بر پایه­ ی ایده های بزرگ و ارزشمند و شنیدنی بنیان شده است، اسپاتنا با خلق فرصت­ها به شما برای در اختیار داشتن دیدگاه بزرگتری به منظور در اختیارگیری امتیاز یکپارچگی محض ارائه می­کند. وظیفه و اشتیاق ما، در کمک کردن به شما به منظور بهره مندی از تفکری وسیع تر است.

دیدگاه ما

دیدگاه ما طرح و تاثیرگذاری بر تمامی جنبه های سرویس­های یکپارچه مان است. با قادر اسپاتنا به منظور پیشرفت بی چون و چرا، برای ارزش گذاری به مشتریانمان. از طریق تعهد مستمر ما به نوآوری پیشگامانه ، الهام و تخیل ما با توجه به استعداد و اشتیاق تیمی، همچنان پیشتازانه به فرارفتن از حد انتظارات به پیش می­رویم.

ماموریت ما

داستان ما با ماموریتمان  شروع می­شود. که از هدفمان یک کمپانی چندفرهنگی و چند ملیتی ساخته است و تمام تصمیمات و فعالیت­هایمان از آن منشعب می­شوند.

  • توجه به دیدگاه برتر و کمک به دیگران در این راستا
  • بدل کردن رویای شما به واقعیت
  • ایجاد یک تجربه­ ی ارزشمند برای شما و  کاربرانتان

 

شرکای تجاری اسپاتنا

همکاری در زمینه تبلیغات با کمپانی گوگل

با افتخار در کشور امارات متحده عربی به عنوان یکی از پارتنر های رسمی کمپانی گوگل در زمینه نمایش تبلیغات هستیم .

و نیز تنها مجری پرداخت ارزی تبلیغات گوگل و ارائه دهنده پنل های مستقیم گوگل در ایران .

افتخارات

گواهینامه ها و افتخارات اسپاتنا