۰۲۱-۲۸۴۲۹۴

درباره ما

اسپاتنا توسط ابوالفضل دانش در سال ۲۰۰۷ بنا نهاده شده، این خانواده ­ی رسانه ای شامل بیش از ۷ متخصص از پیشینه های گوناگون با پوشش هر جنبه ای از تولید چند رسانه ای، طراحی خلاق، ارتباطات، توسعه دیجیتال و بازاریابی دیجیتال است.

با نشان دادن روحیه کارآفرینی، ما از لحظه­ ی تاسیس رو به پیشرفت بوده ایم و به لطف مشتریانمان تمامی تولیدات خود را با ترکیبی از دیدگاه­های داخلی و تفکر جهانی خلق نموده ایم .

به عنوان یکی از آژانس­ های تماما یکپارچه ، ما باور داریم که میتوان داستان شما را با عبور از مرزهای خلاقیت به واقعیت بدل نماییم.

باور داشتن به آنکه ارتباط میان برندها بر پایه­ ی ایده های بزرگ و ارزشمند و شنیدنی بنیان شده است، اسپاتنا با خلق فرصت­ها به شما برای در اختیار داشتن دیدگاه بزرگتری به منظور در اختیارگیری امتیاز یکپارچگی محض ارائه می­کند. وظیفه و اشتیاق ما، در کمک کردن به شما به منظور بهره مندی از تفکری وسیع تر است.

دیدگاه ما

دیدگاه ما طرح و تاثیرگذاری بر تمامی جنبه های سرویس­های یکپارچه مان است. با قادر اسپاتنا به منظور پیشرفت بی چون و چرا، برای ارزش گذاری به مشتریانمان. از طریق تعهد مستمر ما به نوآوری پیشگامانه ، الهام و تخیل ما با توجه به استعداد و اشتیاق تیمی، همچنان پیشتازانه به فرارفتن از حد انتظارات به پیش می­رویم.

ماموریت ما

داستان ما با ماموریتمان  شروع می­شود. که از هدفمان یک کمپانی چندفرهنگی و چند ملیتی ساخته است و تمام تصمیمات و فعالیت­هایمان از آن منشعب می­شوند.

  • توجه به دیدگاه برتر و کمک به دیگران در این راستا
  • بدل کردن رویای شما به واقعیت
  • ایجاد یک تجربه­ ی ارزشمند برای شما و  کاربرانتان

 

آژانس بازاریابی دیجیتال اسپاتنا

پارتنر رسمی گوگل

پارتنر رسمی در زمینه اکران و مدیریت سرویس های گوگل ادوردز از سال ۲۰۱۵ تاکنون .

مجری پرداخت ارزی و افتتاح بیش از ۵۰۰ اکانت ادوردز تا به امروز

نماد اعتماد

با خیال راحت خرید کنید.